امواج شبهه یكشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

امواج شبهه

وحدت و یکپارچگی امت اسلامی در نگاه رسانه‌ای دشمن

شبکه رادیویی گفت‌وگو، برنامه «امواج شبهه» را با بررسی موضوع وحدت و یکپارچگی امت اسلامی در نگاه رسانه‌ای دشمن به روی آنتن می برد.

1400/07/27
|
11:06
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، در جنگ رسانه ای تلاش دشمن ایجاد رخنه در باورها، اعتقادات و ایدئولوژی مخاطب ایرانی است تا سرانجام میان مردم و نظام اسلامی شکاف غیرقابل ترمیم ایجاد کند. مجمع رسانه های معاند امروزه در سطوح مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ابعاد مختلف، خبر، تحلیل اذهان و افکار عمومی را هدف قرار داده و در راستای اغوای عمومی جامعه قدرت نرم انقلاب اسلامی را نشانه گرفته است.

شبکه رادیویی گفت‌وگو، برنامه «امواج شبهه» را با بررسی موضوع وحدت و یکپارچگی امت اسلامی در نگاه رسانه‌ای دشمن به روی آنتن می برد.

دکتر مراد قرالو (دکتری فقه و مبانی حقوق اسلامی _کارشناس مذهبی )، حجت اسلام والمسلیمن حامد ابوالحسنی (رئیس اداره رصد و تولید محتوای فضای مجازی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها) و آقای محسن مدنی نژاد ( عضو گروه فقه و حقوق مقارن و مدیر ویکی وحدت)مهمانان بیست و هفتمین روز از مهر ماه هستند که به بررسی موضوع وحدت و یکپارچگی امت اسلامی در نگاه رسانه‌ای دشمن می پردازند.

این برنامه هر هفته یکشنبه و سه شنبه ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی www.radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
امواج شبهه