گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

در گفت و گوی اقتصادی بشنوید؛ الزامات و قوائد ایجاد کسب و کار در فضای مجازی

برنامه گفت و گوی اقتصادی، بیستم شهریور موضوع الزامات و قوائد ایجاد کسب و کار در فضای مجازی را بررسی می کند.

1398/06/20
|
09:07
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، بیستم شهریور موضوع الزامات و قوائد ایجاد کسب و کار درفضای مجازی را بررسی می کند.

مهندس سید هاشم مداح حسینی(رئیس پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی فاوا از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات)، مهندس رضا الفت نسب(دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی)، مهندس سید مهدی میرمهدی کمجانی(ریاست اتحادیه صنف فن آوران رایانه تهران)، دکتر مسلم خانی(مدرس، فعال و مشاور کسب و کار و کارآفرینی، مدیرکل ترویج آموزش و تحقیقات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) و دکتر اسماعیل سعیدی(نایب رئیس کمیته فضای مجازی مجلس شورای اسلامی)از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به صورت زنده تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی