گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ رییس سازمان امور مالیاتی مهمان رادیو گفت و گو می‌شود

برنامه گفتگوی اقتصادی، شانزدهم تیر با حضور رییس سازمان امور مالیاتی موضوعات مربوط به این حوزه را بررسی می‌کند.

1399/04/15
|
19:00

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با توجه به رسالت رسانه ای خود حقیقت یابی، همه جانبه نگری، تحلیلی و تفسیری بودن مباحث، روز آمد بودن برنامه ها، بهره گیری از تمام اندیشه ها و افکار و وجود تمایز در فرم، محتوا و ساختار طراز مباحث را در دستور کار خود قرار داده است و سعی در تهیه و تولید برنامه هایی دارد که بتواند صدای قشرهای مختلف اعم از مسئولان و عموم مردم جامعه باشد.

این شبکه رادیویی همواره به دنبال ایجاد فضایی برای تعامل و همکاری با نهادها و دستگاه های مختلف بوده است و در برنامه های متعدد خود اعم از میزگردهای اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی و مناظره ها به دنبال بررسی مسائل خرد وکلان حوزه ها و ارائه راهکارهاست و همچنین محوریت بحث و تبادل نظر میان اندیشمندان و نخبگان نیز از اهداف اصلی برنامه های این شبکه رادیویی است.

در این راستا اقتصاد بی تردید یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در تمام سطوح جامعه، تا انتهایی ترین لایه های آن را از حیث تاثیرات معیشتی و ساختار اجتماعی، تحت تاثیر خود قرار می دهد. لذا رادیو گفت و گو با طراحی برنامه ای با عنوان «گفتگوی اقتصادی» پرداختن به موضوعات این عرصه را با میزان تاثیر گذاری بر تمام سطوح، که از درجه حساسیت خاصی برخوردار است را مورد توجه قرار داده است.

گفتگوی اقتصادی با هدف تقویت رویکرد عقلانیت، ارائه گفت و گو های چالشی و مناظره ای را در حوزه اقتصاد با توجه به سه اصل نقد، تبیین و ارائه راهکار در دستور کار خود قرار داده است تا با اقامه ادله به راهکاری مناسب دست یابد. این برنامه همچنین یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

امیدعلی پارسا، رییس سازمان امور مالیاتی و معاون وزیر اقتصاد شانزدهم تیر ماه میزبان تیم برنامه سازی رادیو گفت و گو ست تا موضوعات مربوط به این حوزه را مورد واکاوی قرار دهد.

گفتنی است گفتگوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به صورت زنده با بررسی و تحلیل موضوعات روز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی