گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو بشنوید؛ تحلیل و بررسی کارآفرینی در نظام آموزش و پرورش

گفت و گوی علمی که عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو با رویکرد طرح مباحث مختلف علمی است، بیست و دوم مرداد با موضوع کارآفرینی در نظام آموزش و پرورش روی آنتن می رود.

1397/05/22
|
15:00
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف روشنگری علمی در میان مخاطبان، گفت و گوی علمی را روی آنتن می برد که به واکاوی وضعیت علمی کشور، جدیدترین اخبار و رخدادهای این حوزه و توسعه‌های علمی کشور می‌پردازد.

سید محمد احمدی تهیه کننده این برنامه به حضور خبرگان علمی و نخبگان فناوری در برنامه گفت و گوی علمی اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه های اصلی برنامه گفت و گوی علمی بررسی سیاست های توسعه صنعتی، علمی و فناوری کشور است.

احمدی در ادامه افزود: قرار است تا در برنامه بیست و دوم مرداد گفت و گوی علمی، کارآفرینی در نظام آموزش و پرورش را با حضور کارشناسان مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی همچنین از حضور علی زرافشان معاون وزیرآموزش و پرورش و معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، محمدعلی تقوی راد استاد دانشگاه فرهنگیان، دکتر ابوالفضل کمالی مدیر مدرسه و رئیس پیشین منطقه 7 آموزش و پرورش تهران به عنوان مهمانان حضوری و دکتر قاسم احمدی لاشکی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به عنوان مهمان تلفنی این برنامه خبر داد.

تهیه کننده گفت‌و گوی علمی در پایان خاطرنشان کرد: استارت آپ‌هایی که از آموزش و پرورش بوجود می‌آیند، بحث دانش آموزان کارآفرین دیپلم و راهکارهای اجرایی طرح کار آفرینی مهم ترین محورهای این برنامه خواهد بود.

مخاطبان می‌توانند شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه شنونده برنامه گفت و گوی علمی از رادیو گفت و گو روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز باشند.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با برنامه‌های رادیو گفت و گو همراه باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی