گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ سودای مدلینگ در اینستاگرام

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در سوم آبان با حضور کارشناسان موضوع سودای مدلینگ در فضای مجازی را بررسی کند.

1399/08/03
|
10:27
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در سوم آبان با حضور کارشناسان موضوع سودای مدلینگ در فضای مجازی را بررسی کند.

دکتر آرش پژمان(عضو شورای بین الملل کارگروه ساماندهی مد و لباس ایرانی اسلامی)، خانم دکتر زهرا قاسمی(جامعه شناس، متخصص حوزه خانواده و مطالعات زنان و مددکاری اجتماعی)، خانم دکتر خزعلی(عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی) و دکتر روح الله اسدی(مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان) از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 به صورت زنده و تصویری مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی