صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: آشوب‌های تصنعی که بیگانگان این روزها به پا کردند، یکی از صحنه‌هایی است که برای تحت فشار گذاشتن انقلاب اسلامی طراحی کردند که با هوشیاری ملت ایران خاتمه پیدا خواهد کرد.

برنامه "گفت‌وگوی سیاسی" با موضوع(واکاوی ماهیت و ریشه‌های آشوب سازی‌های تصنعی چند روز اخیر و ضرورت رویکرد راهبردی به برنامه‌های کلان بی‌ثبات‌سازی نظام سلطه در ایران) با حضور حسین کاشانی‌پور، مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روانه آنتن شبکه رادیو گفت‌وگو شد.

حسین کاشانی‌پور در مصاحبه با رادیوگفت‌وگو اظهار کرد: اساسا ما شاهد یک رویارویی و تلاش همیشگی استکبار و جهان سلطه برای براندازی جمهوری اسلامی بودیم و از زمانی که انقلاب اسلامی در ایران شکل می‌گیرد و می‌خواهد پایگاه استکبار را از دست آنها خارج کند، با اینکه امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب را می‌شناسند و برنامه‌ها و اندیشه‌های آنها را می‌دانستند و از خرداد 42 امام خمینی(ره) اعلام کرده بود که به دنبال این است که عزت و کرامت را به مردم برگرداند و یک کشور آزاد و مستقل با یک سری مبانی و اصول تشکیل شود، از همان ابتدا استکبار به این فکر بود که انقلاب اسلامی به پیروزی نرسد.

وی افزود: از زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، برای متوقف یا حذف آن طراحی‌هایی داشتند که این طراحی‌ها در مقاطع مختلف شکل‌های گوناگون به خودش گرفت. ابتدا با استفاده از زمینه‌های ضعفی که در ساختار کشور ما بود و بعدا روی آوردن به جنگ سخت که صدام را وارد میدان کردند و پس از آن جنگ نرم را آغاز کردند و در حوزه اقتصادی و سایر حوزه‌ها ایران را تحت فشار گذاشتند.

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: آشوب‌های تصنعی که این روزها به پا کردند، نیز یکی از صحنه‌هایی است که بیگانگان برای تحت فشار گذاشتن انقلاب اسلامی طراحی کردند که با هوشیاری ملت ایران خاتمه پیدا خواهد کرد. در این میان لازم است، یادآوری کنم که نقشه سیاسی جهان با انقلاب اسلامی تغییر پیدا کرد و این در حالی بود که پس از دوران جنگ سرد، دوران گذار و تبدیل جهان به یک نظام تک قطبی و مدیریت واحد جهان را داشتند.

حسین کاشانی‌پور گفت: در این میان فروپاشی اتحادجماهیر شوروی را طراحی کرده و از عواملی که تسهیلگر نقشه‌های جهان سلطه به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل بهره گرفته بودند. اما با انقلاب اسلامی نقشه سیاسی تغییر پیدا کرد و به عبارتی ملت‌هایی که تنها برایشان تصمیم گرفته می‌شد و منابع کشورهایشان به یغما می‌رفت و اختیار کشور به دست سلطه‌گران بود و اختیاری از خود نداشتند.

وی افزود: با انقلاب اسلامی بحث سلطه و سلطه‌گر را تبدیل به اردوگاه سلطه‌گر و سلطه‌ستیز کرد. به همین دلیل نظام سلطه نتوانست انقلاب اسلامی را تحمل کند و ملت ما که مردمی با آموزه‌های مکتبی خاص بودند و به دنبال عزت و استقلال بودند و از اسیر سلطه شدن نفرت داشتند. لذا استعمار تلاش کرده تا با طراحی آشوب، فتنه و ... انقلاب اسلامی را تضعیف کند.


مرتبط با این خبر

  • فرقه‌سازی برمبنای دروغ و فریب شکل می‌گیرند/ امروز جنگ دین‌ها و فرقه‌های رسانه‌ای است

  • حمله آل‌سعود به یمن، برای قطع نوار پیروزی‌های محور مقاومت بود

  • رها کردن کاربران ایرانی در شبکه‌های مجازی بیگانه، یک اشتباه راهبردی است

  • فرسایشی شدن جنگ در یمن هزینه‌های امنیتی عربستان را افزایش می دهد

  • افزایش کاربران اینترنت در ایران خیره کننده است!

  • مزیت‌های نرم افزارهای داخلی تعمدا نادیده گرفته می‌شود

  • قطع تلگرام منجر به سرازیر شدن میلیونها دلار به جیب دلالان شد!

  • مطرح شدن و بالندگی گفتمان انقلاب اسلامی، نظام سلطه را خشمگین کرد

  • منافقین ماموریت دارند، وضعیت ایران را وارونه منعکس کنند

  • منافقین، پادوی برپایی فتنه شکست‌خورده در اغتشاشات اخیر بودند