گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

رادیو گفت و گو بررسی می كند؛ برای اثرگذاری پیام عاشورا چه راهکاری باید در پیش گرفت؟

برنامه گفت و گوی سیاسی، بیستم شهریور به بررسی تحلیل فرهنگ حسینی در اندیشه مقاومت می پردازد.

1398/06/20
|
12:50
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی سیاسی که با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف است، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی را با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح می نماید.

فریدون نخستین ماهر تهیه‌کننده این برنامه گفت: گفت و گوی سیاسی، بیستم شهریور به بررسی تحلیل فرهنگ حسینی در اندیشه مقاومت می پردازد.

عبدالله چینی چیان(کارشناس پاسخگویی به سوالات و شبهات)،دکترمریم خندابی(استاد دانشگاه علوم و فنون قرآنی)، حجت الاسلام مجتبی اکرمی(استاد حوزه و دانشگاه)، دکترحمیدرضا ترقی(معاون بین الملل کمیته امداد امام خمینی) و دکترزهره الهیان(نمایده سابق مجلس)از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است گفت و گوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به صورت زنده تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی