گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

محمود كبیری یگانه در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو؛ تزریق تفکر فمینیسم نوع اول به زنان ایرانی

یک محقق و پژوهشگر از تلاش سوء رسانه‌های غربی سخن گفت و افزود: ما با یک فرایند پیچیده‌ی شناختی و ادراکی روبرو هستیم که سعی دارد زنان ما را با مفهومی نظیر فمینیسم روبرو سازد.

1399/07/10
|
10:22
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو؛ محمود کبیری یگانه با حضور در استودیوی پخش زنده برنامه "گفتگوی سیاسی" با اشاره به تروریستی‌ترین سازمان جهانی که طعمه خود را استفاده کرده و سپس آن جماعت را کنار می‌گذارد، گفت: نقشه کشف حجاب در انگلیس طراحی می‌شود و در این میان تکنیک پسا حقیقت می‌گوید ابتدا و انتهای اتفاق اصلی را حذف کنید.

وی افزود: در این راستا سر و شکلی به این فرد می‌بخشند که او همچون سوپر قهرمان‌های هالیوود دیده شده ولی این فرد در اوج کنار گذاشته می‌شود.

کبیری یگانه گفت: این مسئله به قدری خطرناک است که انسان‌ها را طعمه قرار می‌دهد و سپس افراد را نابود می‌کند.

وی با اشاره به تکنیک 360 درجه اظهار کرد: موج اول در روسیه و موج دوم در لندن اتفاق افتاد و امروز منتظر ضد جریان یا موج سوم هستیم.

کبیری یگانه با اشاره به کلید واژه فرزندان در نسل دیجیتال گفت: ما در یک زیست فناوری زندگی می‌کنیم که در یک سازمان اطلاعاتی و امنیتی زیست می‌کند و جالب اینجاست که با 150 لایک در فضای مجازی بیش از 5هزار مورد از آیتم‌های شخصیتی یک فرد بصورت تک، دو و چند مضربی استخراج می‌شود.

وی ادامه داد: ما با یک فرایند پیچیده‌ی شناختی و ادراکی روبرو هستیم که سعی دارد زنان ما را با مفهومی نظیر فمینیسم روبرو سازد؛ این در حالی است که فمینیسم 4 نسل را پشت سر گذاشته و ایران تنها در سطح نخست باقی مانده است.

کبیری یگانه با بیان اینکه فمینیسم زنان ایرانی را رو در روی دین قرار داده و شهروندان دیجیتال را وارد جریان تحریف می‌نماید، گفت: این جریان، پسا حقیقت را ایجاد کرده و به خورد جامعه می‌دهد.

وی در این راستا از دو جریان فوق سنگین طی هفته گذشته از سوی انگلیس و گاردین سخن گفت و افزود: این‌ها هماهنگ کار می‌کنند و نسبت به جریان تحریف وارد عمل می‌شوند چراکه تصور دارند، نسل دیجیتال و نوی ایران، فقط تیترها را می‌خواند و به اطلاعات درون متنی ورود نمی‌کند.

کبیری یگانه ادامه داد: بحث دیگر برجسته‌سازی است که یهود را در این حوزه در نظر گرفتند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی