صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی ارائه خدمات الکترونیک در قوه قضائیه

آوای قانون که عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است، پنجم تیر با موضوع بررسی ارائه خدمات الکترونیک در قوه قضائیه به روی آنتن می رود.

1398/04/05
|
09:21
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، آوای قانون عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که با هدف ارتقاء آگاهی حقوقی مخاطبان و تقویت رعایت قانون و قانون گرایی با تأکید بر الزامات کلان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران روی آنتن می رود.

این برنامه که با هدف ارتقاء دانش عمومی در حوزه مسائل حقوقی تقدیم مخاطبان می شود، پنجم تیر با موضوع بررسی ارائه خدمات الکترونیک در قوه قضائیه به روی آنتن می رود

آوای قانون تلاش می کند تا گام های مؤثری در راستای ارتقاء فهم و درایت حقوقی و قانونی در جامعه و تقویت رعایت قانون و قانون گرایی با تأکید بر الزامات کلان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بردارد.

این برنامه سه‌شنبه ها و چهارشنبه‌ها ساعت 11:00به صورت زنده روی آنتن می رود و در برنامه امروز دکتر مجید جعفری(رئیس شعبه 15 دادگاه حقوقی مجتمع قضایی شهید بهشتی) مهمان برنامه خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو