صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

به مناسبت "روز تجلیل از اسرا"؛ سرکشی از خانواده های اسرا مختص امروز نیست

مدیرعامل جمعیت ایثارگران کشور گفت: تجلیل و سرکشی از خانواده های این قشر تنها مختص امروز نیست. همکاران ما همیشه از تجربیات و فرهنگ آنها در حوزه ایثار استفاده می کنند.

1398/06/20
|
13:17
|

برنامه "صبح و گفتگو" ویژه روز تجلیل از اسرا و مفقودین در ارتباط تلفنی با پیمان سرپاس مدیرعامل جمعیت ایثارگران کشور از آنتن رادیو گفت و گو به روی آنتن رفت.

سرپاس در برنامه "صبح و گفتگو" بیان داشت: قشر اسرا سرمایه اصلی نظام محسوب می شوند و با وجود مشکلات متعدد انتظار خاصی ندارند.

وی افزود: سرکشی از خانواده های این عزیزان و رسیدگی به مشکلات این قشر یک نوع تجلیل محسوب می شود لذا مدیران استانی و شهرستانی این توفیق را دارند که به خانواده های اسرا و مفقودین رسیدگی کنند.

مدیرعامل جمعیت ایثارگران کشور گفت: خانواده شهدا، ایثارگران و اسرا ولی نعمتان نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران هستند و رسیدگی به مشکلات اقتصادی و مسائل فرهنگی این خانواده ها از وظایف مهمی است که مقام معظم رهبری همواره بر آن تأکید فرمودند و ما نیز در راستای تحقق فرامین رهبری تمام سعی و تلاش خود را می کنیم.

سرپاس در پایان مطلب تأکید کرد: تجلیل و سرکشی از خانواده های این قشر تنها مختص امروز نیست. دوستان ما همیشه خدمت خانواده ها می رسند و از تجربیات و فرهنگ آنها در حوزه ایثار استفاده می کنند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو