صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی تخلفات ساختمانی و نقش کمیسیون ماده دستگاه های اجرایی در آن

برنامه آوای قانون سوم مهر با بررسی تخلفات ساختمانی و نقش کمیسیون ماده دستگاه های اجرایی در آن به روی آنتن می رود.

1398/07/03
|
08:24
|

به گزارش رادیو گفت و گو، آوای قانون با هدف ارتقاء آگاهی حقوقی مخاطبان و تقویت رعایت قانون و قانون گرایی با تأکید بر الزامات کلان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران روی آنتن می رود.

این برنامه که با هدف ارتقاء دانش عمومی در حوزه مسائل حقوقی چهارشنبه‌ها تقدیم مخاطبان می شود، سوم مهر با بررسی تخلفات ساختمانی و نقش کمیسیون ماده دستگاه های اجرایی در آن به روی آنتن می رود.

آوای قانون ساعت 11:00 به صورت زنده و بر روی موج 103/5 مگاهرتز روی آنتن می رود و دکتر سعید کریمی(نائب رئیس کمیسیون اراضی شهرسازی و مستشار تجدید نظر دیوان عدالت اداری) مهمان این هفته برنامه خواهد بود.

یحیی کمالی پور نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در این راستا گفت: در شرایطی قرار داریم که باید در حوزه‌های مختلف از منابع به درستی استفاده و از افزایش هزینه‌ها جلوگیری کنیم؛ در این رابطه چرا دستگاه‌های متولی با تشدید نظارت‌ها از ساخت و ساز‌های غیرمجاز جلوگیری و پیشگیری نمی‌کنند که بعد از ساخت حکم تخریب آن‌ها را صادر کرده و باعث هدر رفتن میلیون‌ها یا میلیارد‌ها تومان بودجه کشور می‌شوند.

آوای قانون تلاش می کند تا گام های مؤثری در راستای ارتقاء فهم و درایت حقوقی و قانونی در جامعه و تقویت رعایت قانون و قانون گرایی با تأکید بر الزامات کلان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بردارد.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو