صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

هیچ گونه نگرانی در مورد واکسن‌های کرونا وجود ندارد

کرمی در رادیو گفت و گو گفت: رعایت پروتکل‌ها، واکسیناسیون و اعمال قرنطیه تنها راه مقابله با ویروس کروناست و باید به مردم اطمینان خاطر داد که می‌توانند واکسن‌های خود را دریافت کنند.

1400/06/30
|
12:19
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، پروفسور علی کرمی استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و ریاست بنیاد ملی سبک زندگی سالم با برنامه «صبح و گفتگو» درباره کرونا به صورت تلفنی مصاحبه کرد.

ریاست بنیاد ملی سبک زندگی سالم سیستم ایمنی ضعیف، سن بالا و سبک زندگی نامناسب را عامل سرایت بیماری کرونا دانست و افزود: آرام آرام به اواخر کرونا نزدیک می‌شویم و در بنیاد ملی سبک زندگی که آموزش‌های روزانه برگزار می‌شود، استقبال خوبی صورت گرفته است.

کرمی در رادیو گفت و گو اهمیت به سلامتی را یکی از مزایای این بیماری عنوان کرد و ادامه داد: در دو سه روز اخیر اخبار زیادی پیرامون نگرانی مادران برای واکسیناسیون وجود داشت که عامل مهم آن مشوش کردن اذهان عمومی از طریق شایعات فضای مجازی است.

وی با بیان اینکه کرونا مخزن حیوانی دارد و نمی‌توان آن را ریشه کن کرد گفت: واکسن‌ها عوارض جزئی دارد اما با سیاه نمایی‌ها تنها به دنبال آشوب هستند و لذا رعایت پروتکل‌ها، واکسیناسیون و اعمال قرنطیه تنها راه مقابله با این ویروس است و باید به مردم اطمینان خاطر داد که می‌توانند واکسن‌های خود را دریافت کنند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو