صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

رئیس كارگروه رسانه سی و پنجمین كنفرانس بین المللی وحدت اسلامی: سی و پنجمین کنفرانس وحدت توسط 200 رسانه خارجی پوشش داده می‌شود

حجت الاسلام مولایی در رادیو گفت و گو گفت: در مجموع بیش از 200 رسانه خارجی و 150 رسانه داخلی به پوشش برنامه‌های کنفرانس پرداختند و این تعداد به جز مجموعه‌ای است که در فضای مجازی به صورت خودجوش و یا سازمانی پوشش داده می‌شود.

1400/07/28
|
14:45
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، حجت الاسلام علی مولایی رئیس کارگروه رسانه و تبلیغات سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با برنامه «صبح و گفتگو» در مورد ابعاد و بازتاب رسانه‌ای سی و پنجمین کنفرانس وحدت مصاحبه تلفنی کرد.

وی حضور فیزیکی مهمانان مراسم را عامل توجه رسانه‌ها به کنفرانس دانست و گفت: در مجموع بیش از 200 رسانه خارجی و 150 رسانه داخلی به پوشش برنامه‌های کنفرانس پرداختند و این به جز مجموعه‌ای است که در فضای مجازی به صورت خودجوش و یا سازمانی پوشش داده می‌شود.

حجت الاسلام مولایی افزود: امسال از 39 کشور، حدود 519 سخنران در کنفرانس وجود دارند و اکثرا از علما و اندیشمندان جهان اسلامند؛ اینها معمولا شبکه‌های رسانه‌ی و مجازی دارند و مجموعه خود را در خدمت کنفرانس امسال قرار داده‌اند.

رئیس کارگروه رسانه و تبلیغات سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در رادیو گفت و گو اظهار کرد: پس از کنفرانس سی و چهارم که تماما به صورت وبیناری انجام شد، طبق بررسی‌های کلی شاهد مراجعات روزافزن مخاطبان به سایت بودیم که علاوه بر بازدید، مطالب را دانلود و نشر می‌دادند و این حاکی از آن است که این مباحث مورد توجه مخاطبان در سراسر دنیاست در حالی که بسیاری از مخاطبان اهل دین اسلام نیستند و تنها به موضوع وحدت علاقمندند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو