ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

رئیس كمیته ورزش و تربیت بدنی مجلس: نظام نامه باشگاه داری طی دو ماه آینده تدوین می‌شود

راستینه در مصاحبه با رادیو گفت و گو مطرح کرد: اگر دولت تا یک ماه آینده لایحه نظام نامه باشگاه داری را ارائه نکند، مجلس تدوین آن را انجام خواهد داد .

1399/08/05
|
13:20
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو؛ دکتر احمد راستینه در ارتباط تلفنی با برنامه " ورزش بدون ویرایش " در ابتدا به لزوم داشتن نظام نامه جامع باشگاه داری تاکید کرد و گفت : خوشبختانه نمایندگان مجلس در جلسات اخیر کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی بر این موضوع متمرکز شده‌اند .

وی از تدوین پیش نویس طرح جامع باشگاه داری در کمیسیون فرهنگی خبر داد و گفت: مطالعات مرکز پژوهش‌ها بر اساس نیاز امروز صورت گرفته و در اختیار نمایندگان مجلس قرار گرفته است .

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با بیان این که پیگیری موضوع نظام نامه باشگاه داری بهتر است در قالب لایحه باشد، اظهار کرد: یک پیام روشن از سوی مجلس به وزارت ورزش و جوانان ارسال شده است و از آنها انتظار می‌رود ظرف یک ماه آینده، پیش از آن که این ایده به صورت طرح به صحن علنی برده شود، در قالب لایحه از سوی دولت به مجلس ارائه شود.

به گفته راستینه ظرف دو ماه آینده نظام نامه باشگاه داری چه به صورت لایحه یا طرح در مجلس شورای اسلامی تدوین خواهد شد .

وی در واکنش به انتقاد مجری برنامه ورزش بدون ویرایش درباره این که روند پیگیری این طرح به دلیل همزمانی با ارائه لایحه بودجه از سوی دولت مانند سال‌های گذشته فراموش می‌شود، عنوان کرد: مجلس یازدهم از ابتدای کار خود برای تدوین نظام نامه و سامان دادن به وضعیت باشگاه داری عزم جدی دارد، از این رو ضمن توجه به موضوع بودجه و معیشت مردم در این روزها که اولویت اصلی است، به صورت جدی این مسئله را هم در نظر دارد .

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش