رواق تماشا یكشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

از رادیو گفت‌وگو دنبال كنید؛ ضرورت توسعه گردشگری مذهبی

برنامه رواق تماشا چهارم آبان با بررسی موضوع گردشگری مذهبی تقدیم مخاطبان می شود.

1399/08/04
|
11:00
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت و گو با هدف حفظ و رونق میراث فرهنگی و اعتلای فرهنگ عمومی برنامه ای را با عنوان «رواق تماشا» تدارک دیده که تقدیم مخاطبان می کند.

گفتنی است موضوعاتی که در این برنامه مورد بررسی قرار می گیرد شامل سه حوزه محتوایی گردشگری، محیط زیست و میراث فرهنگی است که مسئولان و کارشناسان این حوزه ها در خصوص آن به بحث و گفت و گو می پردازد.

اگر از علاقه مندان به دانش گردشگری و یا کسب و کارهای مرتبط با رشته مدیریت جهانگردی یا میراث فرهنگی هستید، برنامه رواق تماشا چهارم آبان با بررسی موضوع گردشگری مذهبی تقدیم مخاطبان می شود.

این برنامه یکشنبه ها ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز با حضور صاحب نظران حوزه های فرهنگی و گردشگری روانه آنتن رادیو گفت و گو می شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
رواق تماشا