ضرب سکه شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 45 دقیقه

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ نقش پلیس امنیت در رشد اقتصاد ملی و رونق تولید

برنامه ضرب سکه با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود.

1400/07/17
|
08:23
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، برنامه ضرب سکه کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت‌وگو با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی با هدف کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و پاسخ به سوالات اقتصادی مخاطبان از این شبکه پخش می شود.

این برنامه با محوریت طرح مباحث اقتصادی همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان، هفدهم مهر با بررسی موضوع نقش پلیس امنیت در رشد اقتصاد ملی و رونق تولید مخاطبان می شود.

دکتر محمدتقی نظریان مفید(دکترای اقتصاد و مدرس دانشگاه)، سعید نیرومند(معاون اداره کل هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق) و سرهنگ جلال امینی(رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز)از مهمانان امروز برنامه هستند.

گفتنی است این برنامه شنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می رود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان رادیو گفت‌وگو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
ضرب سکه