ترنج دوشنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

روی موج گفت‌وگو بشنوید؛ چالش مومو و دلواپسی والدین

برنامه ترنج، پنجم آبان با حضور کارشناسان به بررسی موضوع چالش مومو و دلواپسی والدین می پردازد.

1399/08/05
|
08:20
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج تقدیم مخاطبان می‌نماید.

ترنج که یکی از مهم‌ترین اهداف آن این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد، قصد دارد تا پنجم آبان با حضور کارشناسان به بررسی موضوع چالش مومو و دلواپسی والدین می پردازد.

سرهنگ علی محمد رجبی(رئیس مرکز تشخیص پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا، ناجا)، خانم دکتر معصومه نصیری(مدرس و پژوهشگر سواد رسانه ای) و دکتر مجید قنبری(پژوهشگر، مولف و مدرس فضای مجازی) از مهمانان امروزاین برنامه هستند.

گفتنی است برنامه ترنج دوشنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
ترنج