مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

در رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ مناظره علمی به دنبال تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1397

مناظره علمی رادیو گفت و گو که به طرح مباحث چالشی می پردازد، هفدهم مرداد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1397 را تحلیل و بررسی می نماید.

1397/05/17
|
11:30
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با رویکرد طرح چالشهای اساسی در حوزه سیاست، فرهنگ، اقتصاد و جامعه از زوایای گوناگون و دریافت پاسخی مناسب برای آنها با حضور کارشناسان از طیف های مختلف، برنامه ای را با عنوان مناظره علمی پخش می نماید.

رقیه آقازاده که تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد، گفت: این برنامه قصد دارد تا هفدهم مرداد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1397را با حضور کارشناسان به چالش بکشد.

وی در ادامه از حضور سلامت صفری مشاور رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، دکتر محمد بناییان سفید مشاور اسبق وزیر آموزش و پرورش، دکتر محمد حسین لونی رییس آموزش و پرورش منطقه 11، دکتر محمد مهدی زاهدی وزیر اسبق علوم و عضو کمیسیون آموزش مجلس و دکتر راشد نظری مشاور کنکور و استاد دانشگاه مهمانان این برنامه هستند.

این تهیه‌کننده رادیو گفت و گو ادامه داد: بررسی این امر که آیا سوابق تحصیلی در کنکور دخالت داده شود؟ و اینکه لازم است تا در آزمون های سراسری و استاندارد عدالت رعایت شود، مهم ترین محورهای این برنامه خواهد بود.

مناظره شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم علاقه مندان به بحث های چالشی می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

دسترسی سریع
مناظره