مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اعلام كرد: 500 میلیون یورو به سازمان بیمه سلامت تزریق می شود

علی بیگی گفت: یکی از دغدغه اصلی سازمان بیمه سلامت تزریق نقدینگی به موقع بود که قرار است 500 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی به بیمه سلامت تزریق شود و قطعاً این مبلغ به مدیریت بهتر، کمک زیادی خواهد کرد.

1397/09/28
|
15:29
|

برنامه "مناظره " پیرامون موضوع بررسی دلایل نابسامانی وضعیت پرداخت بیمه ها به داروخانه ها و با حضور محمد علی بیگی مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از شبکه رادیویی گفت و گو روانه آنتن شد.

مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان کرد: سازمان بیمه سلامت ایران حدود 40 میلیون بیمه شده را تحت پوشش دارد. اما مشکل اصلی سازمان زمانی اتفاق میفتد که صندوق روستائیان یا صندوق همگانی مطرح می شود.

این مقام مسئول با بیان این مطلب افزود: سازمان بیمه سلامت سازمان انتفاعی نیست و متناسب با منابعی که دریافت می کند باید هزینه کند. این سازمان زمانی می تواند موفق عمل کند که بسته ارائه خدمات دقیقاً متناسب با میزان منابع ما باشد.

علی بیگی همچنین در ادامه برنامه مناظره رادیو گفت و گو اظهار داشت: متاسفانه در سال های اخیر با مطرح شدن طرح تحول سلامت هیچ وقت آمار و مبالغ دقیق از سوی دستگاه های متولی تأمین منابع، ارائه نشده است.

علی بیگی در مصاحبه با رادیو گفت و گو یادآور شد: سازمان بیمه سلامت از ابتدای سال با یک برنامه کاملاً مدون و مشخصی حرکت کرده و اولویت را به دارو داده است.

مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت بیان داشت: ما نزدیک به 45 هزار موسسه طرف قرارداد داریم که در اقصی نقاط کشور به بیمه شدگان ما ارائه خدمات می کنند. کار کردن با این حجم موسسات نیازمند ساماندهی خاصی است.

این مقام مسئول در پایان برنامه مناظره از شبکه رادیویی گفت و گو عنوان کرد: یکی از دغدغه اصلی سازمان بیمه سلامت تزریق نقدینگی به موقع بود که البته قرار است 500 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی تزریق شود و قطعاً این مبلغ به مدیریت بهتر کمک زیادی خواهد کرد.

دسترسی سریع
مناظره