روزنه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9:30 به مدت 25 دقیقه

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ تحلیل و موشکافی علمی مبحث تغذیه در روزنه نگاه رادیو گفت و گو

روزنه که عنوان برنامه مجله‌محور دانش بنیان از رادیو گفت و گو است، سی ام مرداد با تجزیه و تحلیل مبحث تغذیه از بعد علمی روی آنتن می رود.

1397/05/30
|
08:45
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت وگو، این شبکه رادیویی برنامه ای جدید را با عنوان روزنه تولید و پخش می نماید که در قالب مجله محور دانش بنیان تقدیم مخاطبان می شود.

روزنه که جدیدترین موضوعات علمی روز و میزان توسعه این علوم در ایران را در قالب بخشی گفت و گو محور بررسی می نماید، از بخش های مختلف دیگری نیز تشکیل شده است.

بررسی مباحث مختلف و نقش آن در زندگی امروز با نگاه کاملاً علمی، تجربه جهانی موضوعات در یک نگاه تطبیقی و بیان تجربیات دیگر کشورها در زمینه آن، شرح جدیدترین رویدادهای علمی با رویکرد تجاری‌سازی آن محصول یا دستاورد علمی که شامل ایران و دیگر کشورها می شود، بخش آنچه داریم که در قالب گفت و گو با یکی از مسئولان مؤسسات و نهادهای دانش بنیان مرتبط با موضوع برنامه تهیه می شود و هدف آن تبیین جایگاه ایران در خصوص آن موضوع است و جمع بندی نهائی در قالب بخش آنچه که گذشت که به مرور کل آیتم های برنامه می پردازد، بخش های اصلی برنامه روزنه را تشکیل می دهند.

این برنامه سی ام مرداد در خصوص تغذیه که یکی از موضوعات مهم و مورد توجه مخاطبان است سخن گفته و با حضور کارشناسان به تجزیه و تحلیل علمی این موضوع می پردازد.

سوگند ایرانمنش کارشناس علمی،دکتر معصومه مرادی دکترای تخصصی تغذیه و مدرس دانشگاه، فاطمه جهانی بابایی کارشناس علمی تجربه، دکتر وحید مفید مدیرکل غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و فاطمه مقصودی کارشناس خبری مهمانان این برنامه هستند.

علم و زندگی/بررسی علمی نسبت به تغذیه، گفتگو/دیدگاه کارشناسانه نسبت به تغذیه، تجربه جهانی/جایگاه تغذیه در جهان و اهمیت آن، آنچه داریم/جایگاه و پیشرفت ما نسبت به تغذیه سالم و بازارچه/خبرهای تغذیه محورهای اصلی این برنامه است.

گفتنی است روزنه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:30 به طور زنده و به مدت 30 دقیقه تقدیم مخاطبان رادیو گفت و گو می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
روزنه