خیابان فرصت دوشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو گفت و گو

خيابان فرصت

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی چالش پایان نامه های دانشگاهی در "خیابان فرصت"

مجله علمی_تحلیلی خیابان فرصت در هفدهم تیر با حضور کارشناسان به بحث و تبادل نظر در خصوص چالش پایان نامه های دانشگاهی می پردازد.

1398/04/17
|
10:32
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت وگو، برنامه خیابان فرصت، مجله علمی_تحلیلی در خصوص آخرین اخبار علمی ایران و جهان کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت و گو است.

این برنامه با هدف بحث و بررسی پیرامون مسائل مختلف علمی و فناوری با قسمت های مختلف از جمله بررسی موضوع اصلی برنامه، بخش سلامت، بخش تکنولوژی(آی تی) و بخش نجوم از رادیو گفت و گو پخش می شود.

مجله علمی_تحلیلی خیابان فرصت در هفدهم تیر با حضور کارشناسان به بحث و تبادل نظر در خصوص چالش پایان نامه های دانشگاهی می پردازد.

گفتنی است این برنامه دوشنبه ها ساعت 22 به مدت 120 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

دکتر حسن آقاکثیری(رئیس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صنعت و معدن و تجارت) و دکتر حسام زندحسامی(مشاور معاونت سیاست گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیرکل سرمایه گذاری اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی) از مهمانان این برنامه هستند.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
خیابان فرصت