خیابان فرصت دوشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو گفت و گو

خيابان فرصت

به مناسبت هفته جهانی فضا از رادیو گفت و گو بشنوید؛ واکاوی دستاوردها و چشم اندازهای هوافضای ایران

مجله علمی_تحلیلی خیابان فرصت، پانزدهم مهر به بررسی دستاوردها و چشم اندازهای هوافضای ایران می پردازد.

1398/07/15
|
13:30
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت وگو، برنامه خیابان فرصت، مجله علمی_تحلیلی در خصوص آخرین اخبار علمی ایران و جهان کاری از گره تاریخ و فرهنگ رادیو گفت و گو است.

این برنامه با هدف بحث و بررسی پیرامون مسائل مختلف علمی و فناوری با قسمت های مختلف از جمله بررسی موضوع اصلی برنامه، بخش سلامت، بخش تکنولوژی(آی تی) و بخش نجوم از رادیو گفت و گو پخش می شود.

مجله علمی_تحلیلی خیابان فرصت، پانزدهم مهر به بررسی دستاوردها و چشم اندازهای هوافضای ایران می پردازد.

دکتر فتح اله امی(رئیس پژوهشگاه هوا و فضا وزارت علوم) و دکتر سیروس برزو (تحلیلگر و پژوهشگر حوزه بین المللی فضانوردی) ازمهمانان این برنامه هستند.

دکتر قربانی، دبیر ستاد برگزاری هفته جهانی فضا ضمن مرور تاریخچه برگزاری هفته جهانی فضا در ایران و سایر کشورها گفت: ایران جزو معدود کشورهایی است که در تمام سال ها، برنامه های هفته جهانی فضا را برگزار کرده است و سالجاری نیز از 12 تا 18 مهرماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در برگزاری برنامه‌های این هفته تلاش خواهیم کرد با تعامل و همکاری با نهادها، دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی و تمام علاقمندان و فعالین این حوزه، از تمام ظرفیت بخش خصوصی برای اجرای این برنامه‌ها استفاده کنیم.

دکتر قربانی ضمن اشاره به شعار اعلام شده از سوی انجمن هفته جهانی فضا عنوان کرد: "ماه دروازه ای به سوی ستارگان" شعاری است که برای هم سویی برنامه های این هفته انتخاب و اعلام شده است تا برنامه های این هفته در سراسر دنیا از یک انسجام مناسب محتوایی برخوردار شوند.

گفتنی است این برنامه دوشنبه ها ساعت 22 به مدت 120 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
خیابان فرصت