مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

مناظره

چالشهای اساسی در حوزه سیاست، فرهنگ، اقتصاد و جامعه و طرح آنها از زوایای گوناگون و با حضور کارشناسان و صاحب نظران و مسئولان از طیف های مختلف موافق و مخالف با هدف روشنگری و شفاف سازی از دغدغه های مهم رادیو گفت و گو به عنوان یک رسانه ...

یکی از اصلی ترین ماموریت های شبکه رادیویی گفت و گو تضارب آراء با رویکرد اقناعی است. چالشهای اساسی در حوزه سیاست، فرهنگ، اقتصاد و جامعه و طرح آنها از زوایای گوناگون و با حضور کارشناسان و صاحب نظران و مسئولان از طیف های مختلف موافق و مخالف با هدف روشنگری و شفاف سازی از دغدغه های مهم رادیو گفت و گو به عنوان یک رسانه جریان ساز است. به همین منظور برنامه مناظره با بازنگری در طرح قبلی به شکل گسترده تری در دستور کار این شبکه قرار گرفت.
با توجه فراوانی موضوعات مناظره ای و نیز گستردگی آن در شئون مختلف جامعه برنامه مناظره از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 موضوعات مختلف در حوزه های اقتصاد، سیاست، جامعه و فرهنگ را مورد توجه قرار داده و با توجه به اهمیت مساله روز هر مناظره روی کلان حوزه ای خاص متمرکز می شود.
«مناظره» را جمعی از تهیه کنندگان رادیو گفت و گو با همکاری مجری کارشناسان نخبه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از موج اف ام ردیف 5/103 تقدیم علاقه مندان به بحث های چالشی می کنند. علاقه مندان در صورت تمایل به هر گونه مشارکت از جمله پیشنهاد موضوع و یا کارشناس می توانند به صفحه اجتماعی برنامه به شبکه مجازی گفت و گو مراجعه نمایند و همچنین فایل صوتی برنامه را نیز آنجا دریافت نمایند.

اطلاعات برنامه

روز های پخش: شنبه تا چهارشنبه

ساعت پخش برنامه: 16:00

مدت برنامه:75 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
مناظره