روزنامه دنیای اقتصاد: تغییر کاربری یک چهارم رستوران‌های پایتخت

رئیس اتحادیه صنف دارندگان رستوران گفت: 25 درصد رستوران‌های شمال شهر تهران به نمایشگاه اتومبیل یا مشاور املاک یا ساختمان‌های بانکی تغییر کاربری داده‌اند

1399/10/30
|
12:16

علی اصغر میرابراهیمی، رئیس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویس‌های تهران در رابطه با اسامی عجیب رستوران‌های شمال شهر تهران گفت: اجاره مغازه هزینه سرباری است که مردم باید پرداخت کنند که پرداخت می‌کنند اما برخی همکاران ما کم‌لطفی می‌کنند و با استفاده از اسم‌های عجیب و غریب قیمت‌ها را بالا می‌برند.

وی با بیان اینکه شکایات مردمی در این حوزه 24 ساعته رسیدگی و مازاد آن هم به مشتری پرداخت می‌شود افزود: شهروندان می‌توانند شکایات خود را به شماره 66404991 اعلام کنند.

رئیس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویس‌های تهران اظهار کرد: اگر مغازه دار تاییدیه اتحادیه در مورد قیمت‌ها را داشته باشد مشکلی وجود ندارد در غیراین صورت پیگیری و با متخلفان برخورد می‌شود. میرابراهیمی در رابطه با وضعیت تغییرکاربری رستوران‌ها در مناطق بالای شهر تهران نسبت به 5 سال قبل گفت: با توجه به هزینه بالای رستوران‌داری و به دلیل عدم تناسب عرضه و تقاضا، 25 درصد رستوران‌های شمال شهر تهران به نمایشگاه اتومبیل یا مشاور املاک یا ساختمان‌های بانکی تغییر کاربری داده‌اند.

دسترسی سریع