عضو مجلس خبرگان رهبری:

آرامش و برنامه ریزی های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در اداره مجلس خبرگان در نوع خودش کم نظیر بود

آیت الله حسینی بوشهری در در ویژه برنامه "یار انقلاب" رادیو گفت و گو، با اشاره به حضور مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجلس خبرگان گفت: ایشان در مجلس خبرگان هم در نحوه اداره مجلس خبرگان و هم در بررسی دستورهای مربوط به مجلس خبرگان بسیار ظهور و بروز جدی داشت. زمانی که ایشان مجلس خبرگان را اداره می کرد و در سایر مسایل با تدبیر و درایت لازم برنامه ها را پیش می برد.آرامشی که ایشان در اداره مجلس خبرگان و برنامه ریزی هایی که در مجلس خبرگان داشت در نوع خودش کم نظیر یا بی نظیر بود.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به شخصیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، بیان داشت: ایشان چهره ای مدیر، مدبر و دارای توان بالایی در اداره هر مسئولیتی که بر عهده اش سپرده شده بود، داشت.

وی با اشاره به حضور مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجلس خبرگان بیان داشت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجلس خبرگان هم در نحوه اداره مجلس خبرگان و هم در بررسی دستورهای مربوط به مجلس خبرگان بسیار ظهور و بروز جدی داشت. زمانی که ایشان مجلس خبرگان را اداره می کرد و در سایر مسایل با تدبیر و درایت لازم برنامه ها را پیش می برد.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: آرامشی که ایشان در اداره مجلس خبرگان و برنامه ریزی هایی که در مجلس خبرگان داشت در نوع خودش کم نظیر یا بی نظیر بود. 

وی با اشاره به فعالیت های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمان قبل و بعد از انقلاب یادآور شد: ایشان در سالیان متمادی مسئولیت های مختلفی را بعد از پیروزی انقلاب عهدار بود و قبل از پیروزی انقلاب به عنوان یک چهره شاخص و مبارز و به تعبیر ما انسانی آب دیده بود و مراحل مختلف سختی ها و مشکلات را پشت سر گذاشته بود.

آیت الله حسینی بوشهری در ادامه گفت: انسان ها را خوب می شناخت و مسائل را بخوبی تجزیه و تحلیل می کرد و از قدرت تحلیل بسیار بالایی در مسایل، کشور، منطقه ای و جهان برخوردار بود و موقعی که سخن می گفت با یک اشراف کامل همه خصوصیات را مدنظر قرار می داد.

برای شنیدن فایل صوتی این برنامه دکمه پخش را کلیک کنید

نظر شنوندگان


captcha

برای بروزرسانی عبارت روی عکس کلیک کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

گفت‌وگوی ویژه

مناظره ها

پرتال پورتال سازمانی بایگانی اسناد پورتال جامعه مجازی پورتال شبکه اجتماعی