ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

مربی تیم نفت تهران: ایران حریف دست و پا بسته ای درجام جهانی نیست

مربی تیم نفت تهران گفت: با تیم های اسپانیا و پرتغال برابر نیستیم اما حریف دست و پا بسته ای هم نیستیم.

1396/09/12
|
13:45
|

محمد درخشان مربی فوتبال در مصاحبه با برنامه " ورزش بدون ویرایش " رادیو گفت وگو درباره گروه ایران در جام جهانی 2018 روسیه گفت: درجام جهانی بهترین تیم ها، مربیان و بازیکنان با بهترین امکانات و سیستم ها حضور دارند با این شرایط فرقی نمی کرد ایران در چه گروهی قرار می گرفت. آن چه که اهمیت دارد فراهم کردن تدارکات لازم برای قرار گرفتن درشرایط ایده آل جام جهانی است.


درخشان اضافه کرد: وقتی ایتالیا و هلند از صعود به جام جهانی باز می مانند باید به سطح بالای رقابت ها پی برد و دانست که بهترین ها درکنار هم جمع شده اند.

مربی تیم فوتبال نفت تهران ادامه داد: باید از همین امروز تا آغاز جام جهانی تدارکات داشته باشیم. لازم است با تیم های درجه یک دنیا بازی های تدارکاتی برگزار کنیم تا ترس و وحشت بازیکنان از بین برود و تجربه کسب کنند. حالا که با اسپانیا و پرتغال هم گروه شده ایم باید با تیم هایی در سطح این دو تیم بازی تدارکاتی داشته باشیم. ممکن است به پای این تیم ها نرسیم اما در زمان باقی مانده باید کارهای تاکتیکی را توسعه بدهیم. نمی توانیم آغاز کننده حمله باشیم اما نباید دائم دفاع کنیم. باید در ضد حمله ها توانمند و تاثیرگذار ظاهر شویم. ایران حریف دست و پا بسته ای نیست.

کارشناس فوتبال بیان کرد: اسپانیا و پرتغال هر کدام مدعی قهرمانی هستند اما باید بازی ارائه دهیم که مردم و جامعه فوتبال رضایت داشته باشند.

درخشان درباره صعود ایران به مرحله بعد خاطر نشان کرد: همه برای صعود شانس دارند و باید تلاش کنند. باید تلاش کنیم تا شانس صعود داشته باشیم.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش