شبکه رادیویی گفت‌وگو در یک نگاه   

 از ابتدا تا کنون تلاش بر این بوده است، تا این رادیو در عالی ترین سطح و رادیویی در شأن و منزلت فرهنگ غنی و پویای اسلامی و ایرانی باشد. مبنای کار «Talk Radio» های دنیا نبوده و نیست، بلکه رادیویی با عنوان رادیوی اندیشه ها برای مخاطبانی که از یک سطحی از علاقمندی و اطلاعات برای پیگیری مباحث اندیشه ای برخوردارند، مدّ نظر بوده است.

---------------------------------------

 قالب و ساختار برنامه ها عمدتاً گفت‎وگو، میزگرد، مناظره، مصاحبه، نمایش و مستندسازی بوده و آنونس، آرم استیشن و میان برنامه های کوتاه، به میزان قابل توجهی، در برنامه های این شبکه مورد بهره برداری قرارمی گیرد.

 

  ارتباط با رادیو گفت‌وگو   

در صورتیکه مایل هستید در پیام کوتاه خود به ما اعلام کنید تا در فهرست پیام گیران قرار بگیرید.
 300001035
----------------------- 

تلفن های روابط عمومی:

۰۲۱-۲۲۶۵۲۳۹۷

۰۲۱-۲۲۱۶۷۷۶۴

----------------------- 

وب سایت:
radiogoftogoo. ir 
------------------------

ارتباط با مدیر سایت:

radio_goftogoo@yahoo.com

 

  عناصر اصلی برنامه سازی   

 تحقیق و پژوهش از عناصر اصلی برنامه سازی رادیو گفت‎وگو است و تمام برنامه های این شبکه می بایست پشتوانه تحقیق و پژوهش را با خود همراه داشته باشند. بهره گیری از کارشناسان خبره و صاحب نظر، مشاوران آگاه و مجریان زبده و توانمند، لازمه کار برنامه سازی در این شبکه است.

سازمان دهی و تشکیل «شورای عالی کارشناسان» در این شبکه، با مأموریت اتخاذ راهکارها و جهت دهی اصلی شبکه، طرح مبانی استراتژیک در امور برنامه سازی، تعیین اهداف، مخاطب شناسی و طرح فلسفه موجودیت شبکه رادیویی گفت‎وگو را می توان در همین راستا ارزیابی نمود.

 

پرتال پورتال سازمانی بایگانی اسناد پورتال جامعه مجازی پورتال شبکه اجتماعی