ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

سرپرست سابق سازمان بسیج ورزش : بسیج برای حضور پررنگ در عرصه ورزش به حمایت نیاز دارد

سرپرست سابق سازمان بسیج ورزش گفت: بسیج برای حضور پررنگ در ورزش به حمایت متولیان ورزش از جمله وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش نیاز دارد.

1396/09/13
|
13:39
|

یزدانی سرپرست سابق سازمان بسیج ورزش در مصاحبه با برنامه "ورزش بدون ویرایش" درباره بسیج تصریح کرد: بسیج دریای بیکرانی از مردم است. انسان هایی با توانمندی های بسیار با عشق به خدمت و کار بدون مزد و منت دراین نهاد مشغول فعالیت هستند. ظرفیت های خوبی از نظر زیر ساخت ها وجود دارد. بسیج نهادی انقلابی است که خود را موظف به خدمت به ویژه در ورزش پایه می داند. ورزش ارتباط مستقیمی با امنیت ملی دارد. بسیاری از نوجوانان زیر 15 سال در کشور 5 تا 10 کیلو اضافه وزن دارند. این موضوع به طور دقیق با امنیت ملی ارتباط دارد.

یزدانی ادامه داد: تحرک در کشور ما بسیار پایین است ورتبه پایینی در ورزش همگانی داریم. بسیج می تواند در حوزه ورزش های همگانی نقش آفرینی کند به شرط آن که نهادهای مکلف به توسعه ورزش از جمله وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش از این سازمان حمایت کنند و بودجه در اختیار آن قرار دهد. بسیج با زیرساخت های قوی، ظرفیت، امکانات و نیروی انسانی مخلص می تواند کارهای بزرگی در حوزه ورزش همگانی انجام دهد تا جوانانی با توانمندی های بالا را برای مدیریت آینده کشور تربیت کند.

او بیان کرد: تهران کلان شهری است که فضای محدودی برای ورزش دارد. ضمن آن که آلودگی هوا نیز اجازه فعالیت به مردم نمی دهد. دراین راستا مسئولان ورزش بسیج برای احداث سالن های ورزشی قدم های خوبی برداشته اند و امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش