ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال : به دنبال برگزاری بازی دوستانه میان ایران و برزیل هستیم

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال از تلاش فدراسیون برای برگزاری یک دیدار دوستانه میان تیم های ملی کشورمان و برزیل درایران خبر داد.

1396/09/26
|
16:45
|

علی جوادی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در مصاحبه با برنامه " ورزش بدون ویرایش " رادیو گفت و گو درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی پیش از جام جهانی اظهار کرد: طبق برنامه کی روش، در هرروز فیفا (فیفا دی) که در ماه های آوریل و می است، می توان با حضور تماشاگران بازی های تدارکاتی برگزار کرد. یک بازی نیز بدون حضور تماشاگران برگزار می شود که به دلیل حضور نداشتن تماشاگران ممکن است از کیفیت پایینی برخوردار باشد اما برای پیشبرد اهداف سرمربی مفید است. کی روش برنامه روز به روز تا جام جهانی را به تاج داده است. قرار بر این شد در هر روز از فیفا، یک جنس بازی برگزار شود.

او درباره بازی دوستانه تیم ملی ایران با برزیل افزود: سفیر برزیل قبل از تعطیلات کریسمس به فدراسیون فوتبال آمد و اعلام کرد سعی خواهد کرد تا نظر کنفدراسیون فوتبال برزیل را برای برگزاری چنین دیداری جلب کند و از فدراسیون خواست در این مدت به دنبال حامی مالی باشد. خبر قطعی برگزاری این دیدار 15 دی اعلام می شود.

جوادی درباره کمپ تمرینی تیم ملی کشورمان در روسیه تصریح کرد: کمپ تمرینی تیم لوکوموتیو روسیه به مبلغ 10 میلیارد تومان برای تیم ملی اجاره شده است.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره بازگشت افشین پیروانی به تیم ملی بیان کرد: هنوز این موضوع قطعی نشده است. زمانی که کی روش به ایران بازگردد درباره آمدن پیروانی تصمیم گیری می کند.

جوادی خاطر نشان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و فضا را به فضای جام جهانی نزدیک کنیم. متاسفانه شاهد حاشیه سازی ها و مصاحبه هایی از گوشه و کنارهستیم. همه تلاش فدراسیون آن است که تیم ملی بهترین تدارک را داشته باشد. بازی با اسپانیا وپرتغال ملزوماتی دارند که به تنهایی از عهده فدراسیون و وزارت ورزش برنمی آید. لازم است مردم و نهادها به کمک فوتبال بیایند.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش