ضرب سکه شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 45 دقیقه

نقش آی سی تی در تحقق شعارسال

برنامه ضرب سکه با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود.

1401/02/31
|
08:21
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، برنامه ضرب سکه کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت‌وگو با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی با هدف کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و پاسخ به سوالات اقتصادی مخاطبان از این شبکه پخش می شود.

این برنامه با محوریت طرح مباحث اقتصادی همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان، سی و یکم اردیبهشت با بررسی موضوع نقش آی سی تی در تحقق شعارسال تقدیم مخاطبان می شود.

دکتر مصطفی سمیعی نسب(استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق "ع")، دکترحمیدرضا احمدیان(عضو شورای عالی فناوری اطلاعات دانشگاه فنی و حرفه ای کشور) و دکتر شهاب جوانمردی(نایب رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران) از مهمانان امروز برنامه هستند.

گفتنی است این برنامه شنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می رود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان رادیو گفت‌وگو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
ضرب سکه