ضرب سکه شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 45 دقیقه

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ رشد اقتصادی با رونق صنعت حلال

برنامه ضرب سکه با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود.

1400/07/24
|
08:00
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، برنامه ضرب سکه کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت‌وگو با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی با هدف کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و پاسخ به سوالات اقتصادی مخاطبان از این شبکه پخش می شود.

این برنامه با محوریت طرح مباحث اقتصادی همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان، بیست و چهام مهر با بررسی موضوع رشد اقتصادی با رونق صنعت حلال تقدیم مخاطبان می شود.

دکتر محمدحسین عزیزی(مدیرکل غذای سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت)، دکتر حمیدرضا احمدی آشتیانی(رئیس مرکز تحقیقات علوم فناوری فرآورده های آرایشی و بهداشتی، مدرس دانشگاه و عضو کمیته استاندارد حلال آرایشی و بهداشتی) و خانم دکتر زهره غنوی(معاون دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی آرایشی بهداشتی حلال)از مهمانان امروز برنامه هستند.

گفتنی است این برنامه شنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می رود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی www.radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان رادیو گفت‌وگو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
ضرب سکه