فردای روشن هر روز از ساعت 13:15 به مدت 10 دقیقه

رادیو گفت و گو

فرداي روشن

در فردای روشن رادیو گفت و گو بشنوید؛ آسیب شناسی پژوهشی دانشگاه تهران

فردای روشن که برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف توجه به نقش دانشجویان بعنوان مهمترین پیشران فرایند پیشرفت کشور است، چهارم مرداد به آسیب شناسی پژوهشی دانشگاه تهران می‌پردازد.

1397/05/04
|
08:09
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، نقش دانشجویان بعنوان مهمترین پیشران فرایند پیشرفت کشور و نقش آنان در بهبود و اصلاح امور، موضوعی است که در برنامه فردای روشن کاری رادیو گفت و گو بررسی می شود.

نادر بنی صفار تهیه کننده فردای روشن در تشریح ویژگی های آن گفت: این برنامه تلاش دارد با توجه به نقش‌آفرینی مؤثر دانشجویان در کشور، موضوعات متنوعی همچون مطالبات رهبری از دانشجویان را با حضور نمایندگان تشکل‌های صنفی و سیاسی دانشجویی و مسئولین وزارت علوم و دانشگاههای کشور در قالب نقد موثر، سازنده و راهگشا تحلیل کند.

بنی صفار با بیان اینکه این برنامه پنج شنبه ها ساعت 11:00 روی آنتن می رود، تصریح کرد: آسیب شناسی پژوهشی دانشگاه تهران موضوع برنامه چهارم مرداد فردای روشن است که با حضور کارشناسان مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: میثم شقاقی عضوسابق انجمن علمی دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه تهران، رامین یزدان‌پناه دبیراسبق شورای صنفی پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران و دکتر حسن مروتی استاد تمام دانشگاه تهران و رئیس دانشگاه آیت‌اله بروجردی مهمانان این برنامه هستند که به آسیب شناسی پژوهشی دانشگاه تهران، مشکلات و دغدغه ها و ارائه راهکارهایی جهت مرتفع نمودن این مشکلات می‌پردازند.

سامانه پیامکی300001035 و شماره تماس 27861035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه است.

دسترسی سریع
فردای روشن