صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجشنبه ها از ساعت 10:00 به مدت 60 دقیقه

برنامه زمین 360 درجه بیست و یکم شهریور با هدف بررسی چالشهای زیست محیطی کره زمین و تجربه نگاری سایر کشورها در پیشگیری و حمایت از محیط زیست تقدیم مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، طبیعت و محیط زیست موهبتی خداوندی است که از مجموعه موجودات، منابع، عوامل و شرایط هماهنگی که در اطراف هر موجود زنده وجود دارد و ادامه حیات به آن وابسته است به وجود می‌آید.

این سرمایه نعمتی است که به امانت در اختیار انسان قرار گرفته و آدمیان در برابر چگونگی بهره‌برداری از آن مسئول هستند. با توجه به اهمیت موضوع باید توجه خاصی به آن نمود، از این‌رو، برنامه زمین 360 درجه با مباحث مرتبط با محیط‌زیست، نگرانی‌ها، برنامه‌ها و چالش‌های حوزه‌های مختلف محیط زیست از رادیو گفت و گو تقدیم مخاطبان می شود.

موضوعاتی که با ورود به آن حیطه های موضوعی می‌تواند منجر به فرهنگ‌سازی زیست محیطی شود و در حفظ محیطی سالم و پرنشاط موثر باشد. هر یک از مباحث اشاره شده تحت تحلیل‌های کارشناسی قرار گرفته و به شکل مطلوبی تحت فرایند پردازش قرار می گیرد.

این برنامه که روزهای پنجشنبه ساعت 10 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز از رادیو گفت و گو تقدیم علاقه مندان می شود، بیست و یکم شهریور با هدف بررسی چالشهای زیست محیطی کره زمین و تجربه نگاری سایر کشورها در پیشگیری و حمایت از محیط زیست تقدیم مخاطبان می شود.

مهندس لیلا زمانی(رییس گروه توسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست)، دکتر محمدعلی گرجی(مسئول روابط دوجانبه و منطقه ای مرکز امور بین الملل و کنوانسیونهای سازمان حفاظت محیط زیست)، دکترفرحزادفرخ سرشت(دکترای مهندسی صنابع و استاد دانشگاه) و مهندس آرش رییسی(پژوهشگر اقتصاد آب)از مهمانان این برنامه هستند.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

مرتبط با این خبر

  • تغییر اقلیم زاده دست بشر است

  • قدیمی ترین جنگل های کره زمین در ایران ماست

  • بررسی چالشهای زیست محیطی کره زمین

  • برای کاهش گازهای گلخانه ای نیازمند عزم ملی هستیم