گام دوم پنجشنبه ها از ساعت 12:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو گفت و گو

گام دوم

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ جایگاه دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران در بیانیه گام دوم

برنامه گام دوم، هجدهم دی با بررسی موضوع دکترین دفاعی در جمهوری اسلامی ایران و جایگاه آن در بیانیه گام دوم تقدیم مخاطبان می شود.

1398/10/18
|
08:06
|

به گزارش رادیو گفت و گو، انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند، اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.

در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

به همین منظور رادیو گفت وگو برنامه «گام دوم»، را در راستای تحلیل و واکاوی ابعاد و واقعیت های اجتماعی و سیاسی بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب تولید کرده است.

این برنامه، هجدهم دی با بررسی موضوع دکترین دفاعی در جمهوری اسلامی ایران و جایگاه آن در بیانیه گام دوم با حضور دکتر با حضور عماد نجار(کارشناس مسائل سیاسی)، جعفر قنادباشی(کارشناس مسائل سیاسی) و دکتر محمدصادق کوشکی(عضو هیئت علمی دانشگاه) تقدیم مخاطبان می شود.

گفتنی است که برنامه گام دوم تولید مشترکی بین سازمان بسیج اساتید و رادیو گفت و گوست که با هدف بررسی راهبردهای بیانیه گام برای تفهیم خط سیر انقلاب اسلامی، امر اجتماعی و سیاسی صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، و با تاکید بر وجوه اندیشگی صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از این شبکه رادیویی پخش می شود.

علاقمندان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گام دوم