خیابان فرصت دوشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو گفت و گو

خيابان فرصت

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ افزایش تولید مقاله های ایرانی برای ژورنال های علمی خارجی

مجله علمی_تحلیلی خیابان فرصت در چهاردهم مرداد با حضور کارشناسان به بحث و تبادل نظر در خصوص افزایش تولید مقاله های ایرانی برای ژورنال های علمی خارجی می پردازد.

1398/05/14
|
13:30
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت وگو، برنامه خیابان فرصت، مجله علمی_تحلیلی در خصوص آخرین اخبار علمی ایران و جهان کاری از گره تاریخ و فرهنگ رادیو گفت و گو است.
این برنامه با هدف بحث و بررسی پیرامون مسائل مختلف علمی و فناوری با قسمت های مختلف از جمله بررسی موضوع اصلی برنامه، بخش سلامت، بخش تکنولوژی(آی تی) و بخش نجوم از رادیو گفت و گو پخش می شود.

مجله علمی_تحلیلی خیابان فرصت در چهاردهم مرداد با حضور کارشناسان به بحث و تبادل نظر در خصوص افزایش تولید مقاله های ایرانی برای ژورنال های علمی خارجی می پردازد

گفتنی است این برنامه دوشنبه ها ساعت 22 به مدت 120 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

دکتر علیرضا صابرفرد(مسئول مناطق ویژه علم و فناوری و امور دانش بنیان شورای عالی (عتف) وزارت علوم و تحقیقات و فناوری) و دکتر سمیه لبافی(عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران(ایرانداک)مدرس دانشگاه تهران) ازمهمانان این برنامه هستند.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
خیابان فرصت